← Назад
12 Лис

ПП УКРмед на Міжнародній виставці “Дентал®-Україна” у Львові, 25-27 жовтня 2017

Виставка стомалогічних товарів

Закінчилась чергова виставкова подія серії виставок Галицькі експозиції – XV міжнародна стоматологічна виставка «Дентал® – Україна» та XV міжнародний стоматологічний Форум, яка відбулась 25 – 27 жовтня 2017 року у Львові. На 150 стендах фірм-учасниць відвідувач мав можливість ознайомитись із сучасними методиками лікування, обладнанням, новітніми технологіями і матеріалами стоматологічного ринку.

В рамках виставки та Форуму відвідувачі мали змогу ознайомитися з новинками стоматологічної галузі, де підприємство «Галіт» представила комплексне оснащення стоматологічної практики. Лектор Олена Логвиненко, за участі «Галіт», прочитала цікаву лекцію на тему “Професійна гігієна з інноваційною системою Lunos” від Durr Dental.

У дні проведення виставки пройшов XV МІЖНАРОДНИЙ СТОМАТОЛОГІЧНИЙ
ФОРУМ, в рамках якого відбулися науково-практичні конференції, лекції, майстер-класи, практичні  демонстрації нових технологій, матеріалів в стоматологічній галузі за участю провідних стоматологів та провідних фірм-виробників.

На виставці учасники та відвідувачі мали змогу ознайомитися з спеціалізованими виданнями стоматологічного напрямку.
Хочемо подякувати організаторам за цікаву та корисну подію, за можливість ознайомитись з сучасними методиками лікування, обладнаннями, технологіями і матеріалами в стоматології, представлення наукових ідей, нових розробок, впровадження, обслуговування, за можливість обміну передовим досвідом між учасниками форуму та виставки.